SÉRIE EXKLUZIVNÍCH VEČERŮ

Na rozdíl od televizních talk-show je pojato jako divadelní setkání tří osobností, které s nadhledem, humorem, sebeironií, ale i s prostorem pro zamyšlení probírají nejrůznější situace s východisky i bez, radosti a nečekané zvraty v životě člověka, který je na jedné straně umělec a na druhé straně obyčejný člověk, vystavený nástrahám každodenního života. Ne zcela známé, ale krásné písně v podání hereček s živým klavírním doprovodem, pořadu dodávají divadelní noblesu. Scéně dominuje velké (černé a téměř neviditelné plátno) na kterém se objeví i unikátní projekce ze života všech tří účinkujících. A protože dámy budou kromě diskutování na výše uvedená témata také zpívat a tančit, na piáno je doprovodí Hynek Obst.

TATIANA DYKOVÁ (Vilhelmová)

Přední česká divadelní a filmová herečka, která si získala přízeň publika mimo celé řady filmů, i účastí v televizních soutěžích Star Dance, nebo Tvoje tvář má známý hlas. Je manželkou herce a zpěváka Vojtěcha Dyka, má tři syny.

KLÁRA TROJANOVÁ (Pollertová)

Česká herečka která působí v několika pražských divadlech, publiku je známá především z mnoha televizních inscenací, filmů i seriálů (například Návštěvníci, Vesničko má středisková, Operace mé dcery, Jedna ruka netleská, Ve stínu).
Je manželkou herce Ivana Trojana a má s ním 4 syny.

PETER SERGE BUTKO

Divadelní, televizní a filmový režisér, s oběma herečkami jej pojí dlouholeté přátelství. S Tatianou Dykovou jej navíc pojí letitá spolupráce na divadelních projektech (Bláznivý Petříček, Posedlost, Zhasněte Lampiony, a další), charitativních projektech (Vánoční bazar v Mokré čtvrti, Mental Power Film festival), nebo na hudebním projektu Snesitelná lehkost pití uváděného v pražské Lucerně. V současné době působí jako režisér mimo Evropy i v Latinské Americe.