Luboš, jak se civilně jmenuje byl neobyčejně plachý muž, jako muž ve dne téměř s nikým nekomunikoval, snažil se nepoutat na sebe žádnou pozornost. Nevěřil si, vše zásadní nechával na Sonju. A Sonja byla uznávaná ze všech stran, především díky svému jevištnímu projevu. Ztvárňovala „silné“ zpěvačky (T. Turner, G. Gaynor, S. Bassey, H. Hegerová). Pomáhala začínajícím travestitům v těžkém procesu hledání své identity, umělecky je vedla. Dokázala herecky pracovat s velkými emocemi a zároveň sebeironií tak, že skalní odpůrci travestie odhazovali zábrany a stávali se jejími fanoušky. Popularita rostla tak, že skupina Butterflies otevřela na přelomu milénia vlastní velký kabaret Atmosféra, kde úročila získanou slávu.

Avšak sláva sebou nesla i temnou stránku a pro stále rostoucí konflikty se skupina rozpadla. Její členové se vydali na sólovou dráhu, která se předchozímu úspěchu nemohla vyrovnat a úroveň jejich sólových produkcí prudce klesla. Sonja se toho odmítla účastnit a začala se živit prostitucí, jako travestita, který je k dispozici ve svém bytě i na telefonu. Chtěla být nadále obdivovaná, tak poskytovala svým klientům chlapské objetí v ženském obalu. Po roce jí vystupování začalo chybět a tak se pokusila podnikat. Otevřela znovu kabaret Atmosféra, avšak na předchozí úspěch se jí nepovedlo navázat a o vše přišla. Nějakou dobu se živila prostitucí, pak naplno propadla drogám. A začala se nenápadně ztrácet. Aby měla peníze ne drogy, postupně prodávala své drahé kostýmy a paruky. Když se Sonja ztratila, o vše přišel také Luboš a stal se z něj bezdomovec.


Film má formu rozhovoru, je doplněn soukromými archivy a také záznamem jednorázového, návratu skuipiny Butterflies na scénu, který se uskutečnil speciálně kvůli natáčení filmu. Rozhovory probíhali v letech 1999 – 2014, tedy v období její prostituce, pokusu o znovuotevření kabaretu Atmosféra a po jeho zkrachování. Každou epizodu svého života vypráví v kostýmu některé ze zpěvaček, které znázorňovala. Poslední rozhovor filmu je již vedený s Lubošem. Se všemi následky žije život, jaký mu zanechala Sonja.